STERKSEL - Op zaterdag 11 mei werd Sterksel omgetoverd tot een bruisend kunstcentrum met de feestelijke opening van Sterksel Sterk in Kunst. Het evenement, georganiseerd door Toos Bonten, Elke Meulendijks en Karen Denton-Damsteeg, belooft een onvergetelijke ervaring voor jong en oud.
De officiële opening vond plaats om 11:00 uur op het kerkplein bij D'n Os. Vincent van Oss vertelde daar over zijn leven in Sterksel en de inspiratie voor zijn expositie. Wethouder Maaike van Breugel heette iedereen welkom opende samen met Vincent Sterk in Kunst, omringd door muziek.
Tijdens het evenement worden werken van 38 kunstenaars tentoongesteld in acht prachtige Sterkselse tuinen. Vandaag, zondag 12 mei, vindt ook nog Sterksel Sterk in Kunst plaats en iedereen is van harte welkom om deel te nemen aan dit evenement. Er is een mooi muziekprogramma dat zowel op het plein als in de tuinen plaatsvindt.
Kom langs en geniet van de prachtige tuinen, gezelligheid, lekkernijen en live muziek op het plein. Dit kunstevenement is een ware belevenis voor iedereen!
Voor meer informatie over Sterksel Sterk in Kunst en het volledige programma, bezoek de website: www.sterkselsterkinkunst.nl.
Download de gratis app van Heeze-Leende24 en mis niets → Apple | Android