Luister
muziek
05 September 2024 17:30
Deel dit artikel:

Filmvertoning: 'One Life' - Het inspirerende verhaal van Sir Nicholas Winton

LEENDE - Op 11 september wordt in De Schammert de indrukwekkende film 'One Life' vertoond. De film vertelt het waargebeurde verhaal van Sir Nicholas 'Nicky' Winton, een bankier die zichzelf niet als humanitair zag, maar in 1938 besloot om Joodse vluchtelingen uit Praag te redden. Terwijl de Tweede Wereldoorlog naderde, moest hij een race tegen de klok aangaan om zoveel mogelijk levens te redden.

heeze-leende24
  / Thijs Verleg
Advertentie

Met Anthony Hopkins in de hoofdrol belooft deze film een aangrijpende ervaring te worden. De vertoning begint om 20.30 uur.

Voor meer informatie en het kopen van kaartjes, bezoek: www.bibliotheekdommeldal.nl.

80 jaar vrijheid Heeze-Leende
Dit jaar markeert een bijzondere mijlpaal in de gemeente Heeze-Leende: 80 jaar vrijheid. Vrijheid is een kostbaar goed, en het herdenken van deze geschiedenis is van groot belang om de waarde ervan te beseffen. Ter ere van deze gelegenheid heeft de werkgroep '80 Jaar Vrijheid Heeze-Leende' een reeks activiteiten georganiseerd. In samenwerking met lokale organisaties en betrokken dorpsgenoten, worden er exposities, muziekuitvoeringen en persoonlijke verhalen gepresenteerd. Deze evenementen nodigen de gemeenschap uit om samen te reflecteren op het verleden en de vrijheid die we vandaag genieten.

Meer details over het evenement "80 Jaar Vrijheid Heeze-Leende" vindt u op www.80jaarvrijheidheeze-leende.nl. Volg ons ook op Facebook en Instagram voor de laatste updates.

Download de gratis app van Heeze-Leende24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug
Advertentie
Advertentie