Luister
muziek
21 September 2024 13:00
Deel dit artikel:

De Boschwachter in Heeze blijft behouden

HEEZE - Na weken van onzekerheid en vele bezorgde reacties uit de omgeving, lijkt er een positieve wending te komen voor Restaurant De Boschwachter in Heeze. Na intensieve gesprekken met de huurbaas is besloten dat het iconische restaurant niet zal stoppen, maar juist in ere hersteld gaat worden.

heeze-leende24
  / Thijs Verleg
Advertentie

De afgelopen weken toonden talloze mensen hun medeleven en boden hulp aan om het restaurant uit de impasse te helpen. Dit leidde tot een meer constructieve houding van de huurbaas. Na meerdere gesprekken is door beide partijen uitgesproken dat stoppen geen optie is en dat De Boschwachter moet blijven bestaan.

Op basis van een inventarisatie van de nodige werkzaamheden worden er momenteel twee herstelplannen uitgewerkt. Er zal zo’n drie tot vier maanden nodig zijn om deze plannen volledig uit te werken en vervolgens een definitieve keuze te maken over de aanpak. Wat de uiteindelijke keuze ook wordt, het doel is duidelijk: De Boschwachter zal in ere worden hersteld en als restaurant en terras behouden blijven voor Heeze en omgeving.

Ondertussen neemt het team van De Boschwachter even een korte pauze. Het restaurant is gesloten van maandag 23 september tot en met donderdag 3 oktober. Op vrijdag 4 oktober opent De Boschwachter de deuren weer met een vernieuwde herfstkaart, inclusief een heerlijk wildmenu. Vanaf maandag 7 oktober zal ook het kerstmenu online staan, en reserveren kan dan via de website.

Het vertrouwen is dat met de nieuwe plannen het karakteristieke pand aan het Heezerenbosch binnenkort weer volledig opgeknapt wordt, zodat De Boschwachter ook de komende jaren een geliefde horecalocatie blijft voor inwoners en bezoekers van de regio.

Download de gratis app van Heeze-Leende24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug