LEENDE - Na een succesvolle inzameling van fietsen, stoelen en buitenspeelgoed, wordt opnieuw een oproep gedaan om de Oekraïense dorpsgenoten te ondersteunen in de komende wintermaanden. Hoewel de woningen waarin zij verblijven geïsoleerd zijn en voorzien van verwarming, blijven de metalen wanden koud aanvoelen. Veel van hen hebben een onzeker of laag inkomen, wat het lastig maakt om zelf voldoende winterbenodigdheden aan te schaffen, vooral voor gezinnen met kinderen.
De kinderen fietsen dagelijks naar school in Maarheeze, maar met de naderende kou is er behoefte aan extra kleding en voorzieningen. Daarom vragen wij u om goede, bruikbare winterkleding te doneren. Denk aan bovenkleding, truien, broeken, winterjassen, bodywarmers, mutsen, handschoenen, regenpakken, laarzen en schoenen. Dit is nodig voor zowel kinderen (vanaf 2 jaar) als volwassenen.
Naast kleding wordt ook gevraagd om beddengoed, zoals dekens, plaids, lakens (voor eenpersoonsbedden), kussens, winterdekbedden of slaapzakken met een open rits. Ook kunnen vloerkleden (maat 170/200 bij 140/160), bedmatjes, afdekzeilen voor fietsen, en kleine tafeltjes van maximaal 60x60 cm goed gebruikt worden.
Heeft u spullen die u wilt doneren? Lever deze dan goed verpakt in plastic zakken (geen dozen, vanwege regen) af op een van de volgende adressen
In Leende
Beukenlaan 10, Schoolstraat 14 of Lavendelstraat 20
In Heeze
Leenderweg 33, Strabrecht 13a
Afgifte kan tot en met 14 oktober. Mocht er niemand thuis zijn, kunt u de spullen bij de poort achterlaten.
Download de gratis app van Heeze-Leende24 en mis niets → Apple | Android