Luister
muziek
25 Januari 2025 16:00
Deel dit artikel:

Boze reizigers op Eindhoven CS: toch geen avondtrein

HEEZE - Boze reizigers vrijdagavond op Eindhoven centraal station. Een kleine veertig reizigers wilde gebruik maken van de onlangs veel besproken avondtrein van Eindhoven naar Weert met tussenstops in Geldrop, Heeze en Maarheeze.

heeze-leende24
  / Thijs Verleg
Advertentie

Toen geheel onverwachts deze populaire avondtrein 'per ongeluk' uit de NS-dienstregeling werd gehaald, zorgde dat voor verontwaardiging. Gemeenteraadslid Dennis Keuten kreeg het item op de politieke agenda en omliggende gemeenten steunden hem. De NS liet weten dat vanaf 10 januari de avondtrein op de vrijdagen en zaterdagen weer zou rijden. In eerste instantie stond de trein wel degelijk in de NS-app waarop men plannen maakte voor de vrijdagavond. Bij terugkeer van Eindhoven naar Heeze merkte Heezenaren op het station op dat deze ineens verwijderd bleek. De trein van 00.16 uur was al weg en de late trein kwam dus niet meer. Na ruim een half uur wachten op een taxi die bijna zestig euro kostte was de ergernis van een avondje Eindhoven compleet. Ook voor zaterdagavond staat de late avondtrein niet meer in de dienstregeling.

"Mijn vraag is nu hoe dat in godsnaam mogelijk is. Heeft dat te maken met alle problematiek met de veiligheid op station Maarheeze?", aldus de Heezenaar die op zijn zachtst gezegd 'not amused' was afgelopen nacht. Zaterdag 25 januari rijdt de bewuste 'staptrein' ook niet volgens de regeling. Vanaf 31 januari staat de bewuste laatste rit wel weer in de dienstregeling.

De NS was zaterdagmiddag niet bereikbaar voor commentaar, ze komen maandag met een schriftelijke reactie. 

Download de gratis app van Heeze-Leende24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug
Advertentie
Advertentie