LEENDE - Motorliefhebbers kunnen zich weer inschrijven voor de traditionele BBQ-rit van motortoerclub d’n Blaospijp. Op zondag 4 mei 2025 vindt deze 27e editie plaats, een prachtige toertocht van ongeveer 200 kilometer door de Peel, de Kempen en de Meierij.
Voorinschrijving verplicht
Wie wil deelnemen, moet zich vooraf inschrijven. Dit kan tot en met woensdag 30 april via www.blaospijp.nl of persoonlijk bij Café Roothans en 4Bikers&Bikes in Leende.
Route en tussenstop
De dag begint bij Café Roothans, waar deelnemers een gratis kopje koffie of thee krijgen. Daarna kan iedereen de route in eigen tempo rijden. Halverwege is er een traditionele broodjesstop bij het Vresselse Bos, waar deelnemers hun lunchpakket kunnen ophalen en warme of koude dranken kunnen nuttigen.
Gezellige afsluiting met barbecue
Na de rit is er de mogelijkheid om bij Café Roothans te blijven hangen en deel te nemen aan een goed verzorgde barbecue.
Praktische informatie
Startlocatie: Café Roothans, Dorpstraat 132, Leende
Starttijd: tussen 09.30 en 10.30 uur
Kosten: €7 per persoon (inclusief koffie/thee en broodjesstop)
Optionele barbecue: €18 extra per persoon
GPX-bestand: wordt vooraf verstrekt
Download de gratis app van Heeze-Leende24 en mis niets → Apple | Android