Luister
muziek
26 Maart 2025 12:15
Deel dit artikel:

Succes voor demoteams D-Fine en D-Votion bij danswedstrijd in Veldhoven

HEEZE-LEENDE - Op zondag 16 maart stonden de demoteams D-Fine en D-Votion van Dansplaats op het podium van Theater de Schalm voor een spetterende danswedstrijd. Met maandenlange training onder leiding van Fayenne van Dooren en een flinke dosis doorzettingsvermogen, lieten de jonge dansers zich van hun beste kant zien.

D-Fine, met dansers van 9 tot 11 jaar, wist zelfs de derde plaats te bemachtigen! Een prachtige beloning voor hun harde werk en toewijding. Ook D-Votion (14 tot 16 jaar) liet zien dat oefening loont: zij behaalden meer punten dan de vorige wedstrijd, een duidelijke vooruitgang.

Dansplaats staat bekend om de hoge instroom van talent. Aan het begin van het dansseizoen moeten geïnteresseerden auditie doen voor een plekje in een demoteam – en in september meldden zich meer dan 40 dansers aan! Gedurende het jaar nemen de teams deel aan wedstrijden zoals Shell We Dance en DanceWaves, en treden ze op bij lokale evenementen.

Wil jij na de zomer ook meedansen in een demoteam of liever een reguliere dansles volgen? Bij Dansplaats kan het allebei! Meld je aan voor een proefles door een mailtje te sturen naar info@dansplaats.nl of kijk op www.dansplaats.nl.

Download de gratis app van Heeze-Leende24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug