HEEZE - De leden van biljartclub Dén Toverbal uit Heeze hebben het biljartseizoen 2024-2025 op feestelijke wijze afgesloten. Op dinsdagmiddag 3 juni vond in ’t Perron de officiële kampioensmiddag plaats, waarbij de prestaties van de clubleden uitgebreid werden gevierd.
Het was Theo Heyms die dit jaar met de hoogste eer aan de haal ging: hij werd uitgeroepen tot kampioen van het seizoen. John Veen eindigde als verdienstelijke tweede en Giedie van Herten behaalde de derde plaats. Voorzitter van de club reikte de bijbehorende oorkondes en de kampioensbeker uit en sprak zijn lof uit voor de sportieve inzet van alle deelnemers. Daarnaast was er speciale dank voor wedstrijdleider John Veen en Jan Wanders, die zich elke week inzetten voor het onderhoud van de biljarttafels en -ballen.
De sfeer tijdens de afsluiting was uitgelaten en gezellig. Na de prijsuitreiking konden de leden en hun partners genieten van een smakelijk koud-warm buffet, gevolgd door een heerlijk dessertbuffet. De maaltijden waren met zorg bereid door de koks van ’t Perron, die hiervoor veel dank en complimenten in ontvangst mochten nemen.
De biljartclub kijkt tevreden terug op het seizoen. De leden voelen zich steeds meer thuis in ’t Perron en ook de nieuwe leden, die inmiddels hun tweede seizoen achter de rug hebben, zijn volledig ingeburgerd. Tijdens en na het diner werd nog lang nagepraat, wat de middag tot een bijzonder geslaagde seizoensafsluiting maakte.
Download de gratis app van Heeze-Leende24 en mis niets → Apple | Android