Luister
muziek
30 Juni 2025 15:00
Deel dit artikel:

Musicaltijd bij Dirk Hezius - groep 8 schittert in ’t Perron

HEEZE – Volgende week staat basisschool Dirk Hezius in het teken van musicalmagie. Groep 8 voert namelijk de vrolijke musical “Camping de Hooiberg” uit, geschreven door Rep en Roer Musicals, en wel in vier voorstellingen verdeeld over maandag en dinsdag in ’t Perron.

Voorstellingen & doelgroepen
Maandag 30 juni 10.30 uur groep 1 t/m 4
Maandag 30 juni 13.00 uur Opa’s, oma’s en bewoners van Nicasius
Dinsdag 1 juli 10.30 uur Groep 5 t/m 7
Dinsdag 1 juli 19.00 uur V.I.P. voorstelling – ouders van groep 8, mét aansluitende afscheidsavond

heeze-leende24
  / Thijs Verleg
Advertentie

Een feestelijke afsluiting van de basisschool
De V.I.P. voorstelling op dinsdagavond vormt een bijzonder moment: na de musical volgt meteen een feestelijke afscheidsavond voor de groep‑8‑leerlingen, hun ouders en team – een gezellige kennismaking met de nieuwe fase die hen te wachten staat.

“Camping de Hooiberg”: zomerse musicalpret
De vrolijke setting op een zomer‑camping, de kleurrijke personages en muzikale scènes zorgen voor een zomers en ontspannen gevoel – ideaal om de laatste schoolweek op een aantrekkelijke, creatieve manier af te sluiten.

Download de gratis app van Heeze-Leende24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug
Advertentie
Advertentie