Luister
muziek
02 Juni 2026 17:30
Deel dit artikel:

Koen van Lierop gehuldigd voor 250 wedstrijden in Heeze 1

HEEZE - Bij voetbalvereniging R.K.S.V. Heeze stond op 16 mei een bijzonder moment centraal. Koen van Lierop werd voorafgaand aan de wedstrijd gehuldigd vanwege zijn 250e optreden in het eerste elftal van de club.

Het bereiken van deze mijlpaal is voor weinig spelers weggelegd. Met 250 wedstrijden in Heeze 1 heeft Van Lierop zich jarenlang onderscheiden als een vaste waarde binnen de selectie. Als blijk van waardering voor zijn inzet en loyaliteit werd hij door de club in het zonnetje gezet.

De huldiging kreeg extra betekenis omdat Van Lierop na dit seizoen afscheid neemt van Heeze 1. Daarmee komt een einde aan een lange periode waarin hij een belangrijke bijdrage leverde aan het eerste elftal van de vereniging.

Naast Van Lierop nemen ook meerdere andere vertrouwde gezichten afscheid van de selectie. Hoofdtrainer Ronald Steijlen beëindigt zijn werkzaamheden bij het eerste elftal. Ook leider en verzorger Jan van Maasakkers neemt afscheid, evenals spelers Ties Bakermans en Jasper Hijdra.

Met het vertrek van deze clubmensen sluit Heeze een hoofdstuk af. De vereniging sprak haar waardering uit voor hun inzet en betrokkenheid in de afgelopen jaren en wenste hen veel succes bij hun volgende stappen.

Download de gratis app van Heeze-Leende24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug
Advertentie
Advertentie