Luister
muziek
29 Maart 2015 16:45
Deel dit artikel:

Mooie kleuren op ''colorfull spring'' modeshow

HEEZE - ''Colorfull Spring 2015'' was de titel van de modeshow die zaterdagavond in dorpshuis 't Perron op de catwalk werd neergezet. Achteraf zou ook blijken dat de titel precies klopte met hetgeen er allemaal te zien was die avond. Inderdaad, veel kleuren in zowel de kleding als de kapsels maar ook in de sportwereld en de schoenen zijn velerlei kleuren ''hot'' dit voorjaar en in de zomer.

heeze-leende24
  / Redactie
Advertentie

Een spetterende openingsdans op deze modeshow geheel verzorgd door DQ Dance waarmee de toon van de avond direct was gezet namelijk, genieten van een mooie avond. De winkeliers die de show al jaren organiseren kwamen aan het woord en vertelden over de nieuwste trends, kleuren en mogelijkheden. ''50 tinten rood is helemaal hip en ook de boblijn is terug van weggeweest'', zegt Barry Loos van Loos Kappers. Inderdaad zagen we de rode haarkleur en de boblijn diverse malen over de catwalk voorbij komen. Brillen zijn zeker aan de nieuwste mode onderhevig en momenteel zijn de dierenprints erg in legde Nico van de Leur zaterdagavond uit.

Kleur staat echt bovenaan dit jaar en ook bij de schoenen en sportkleding is veel kleur hip. Sneakers in verschillende kleuren en mooie kleurcombinaties in de sportkleding laten zien dat het echt een ''colorfull spring'' wordt zoals Verest schoenen en sport liet zien op de catwalk. Ook de badmode zit vol kleur met daarnaast een sportieve look en ook de sjieke badmode met een luxe sluiting zult u veel tegenkomen dit jaar. Daniëlle Jansen van Daan Body&Kids geeft verder aan dat de flirtskirt ongekend populair blijft en zowel hoog als laag gedragen kan worden.

De mannen- en vrouwenmode laten hetzelfde beeld zien, mooie kleuren en zachte tinten laten zien dat het lente is. Harold Verheggen van B-Dressed geeft aan dat de donkere, veelal zwarte winterkleding nu plaats maakt voor frisse kleuren en dus ook een kleurrijke lente in de modewereld voor zowel de man als de vrouw. Dit jaar was Eric Rooijmans edelsmid en juwelier voor het eerst van de partij. Opvolgster van het bedrijf, Saphira Vrinssen keek terug op een mooie avond en legde uit dat aluminium sieraden in zowel klassiek als design een trend zijn. Naast de vele sieraden die geshowd werden zagen we ook veel horloges en bleek het mooie aanvulling op de voorjaarsmodeshow.

''Colorfull Spring 2015'' werd mede mogelijk gemaakt door Loos Kappers, Ben van de Leur Optiek, Daan Body&Kids, Verest sport, Verest schoenen, B-Dressed, Flowers en Eric Rooijmans edelsmid en juwelier en zij kunnen terugkijken op wederom een daverende show zaterdagavond die bezocht werd door bijna 400 bezoekers.

Klik hier voor een uitgebreide fotoreportage.

Download de gratis app van Heeze-Leende24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug