Bijzondere locaties
Wanneer u er als bruidspaar voor kiest om in de gemeente Heeze-Leende te trouwen, dan kan dat op één van de zes unieke en bijzondere trouwlocaties. Trouw in de mooie trouwzaal van het gemeentehuis of op het romantische Kasteel Heeze, spreek uw jawoord uit te midden van de kunst in Galerie des Beaux Arts, middenin de natuur in Golden Tulip Jagershorst of in een boomhut (Kaban) in Conferentiehotel Kapellerput. Ook is het mogelijk om uw eigen gewenste droomlocatie als trouwlocatie te kiezen.
De trouwlocaties hebben alle nog meer te bieden dan bovengenoemde voorbeelden.Lees meer informatie over de vijf trouwlocaties in Heeze-Leende:
- Trouwen in de raadzaal van het gemeentehuis
- Trouwen in Kasteel Heeze
- Trouwen in Conferentiehotel Kapellerput
- Trouwen in Galerie Des Beaux Arts
- Trouwen in Golden Tulip Jagershorst
- Trouwen in Hostellerie Vangaelen
Nadere informatie over de locaties, de trouwambtenaren, tarieven en dergelijke treft u aan op www.heeze-leende.nl onder Inwoners> Wonen en Leven> Trouwen.
Bijzondere trouwambtenaren
De mooiste dag van uw leven. Uw huwelijksdag wilt u zich graag zo herinneren. Daarom vinden de trouwambtenaren van de gemeente Heeze-Leende, of BABS-en zoals ze zichzelf noemen (Buitengewoon Ambtenaren Burgerlijke Stand), hun ambt ook zo bijzonder en voeren zij dit met zoveel plezier en inzet uit.
De trouwambtenaren van gemeente Heeze-Leende; boven van links naar rechts Netty Lens, Viola Majoie, Thom van Grootel en Ger Geurts. Onder van links naar rechts Kirstine Sturkenboom, Mariolande Ikink en Ankie van Ettro
foto: Martin Broekhuysen, Heeze
Download de gratis app van Heeze-Leende24 en mis niets → Apple | Android