Luister
muziek
20 Februari 2016 09:45
Deel dit artikel:

US-Style uit Leende gaat Harley verloten voor goed doel

LEENDE - Voor de echte Harley Davidson liefhebber is dit wel heel erg gaaf. US-Style uit Leende is een gespecialiseerd bedrijf dat in Leende gevestigd is en nauw betrokken met de samenleving. Vrijdagavond maakten zij bekend dat er een Harley Davidson door hen beschikbaar wordt gesteld die verloot gaat worden en waarvan de opbrengst naar een goed doel gaat.

heeze-leende24
  / Redactie
Advertentie

Ook het goede doel werd aansluitend bekend voor de aanwezigen: Harleydag Valkenswaard. ''Dit fantastische evenement wordt dit jaar voor de negende keer gehouden en wel op Koningsdag op 27 april. Om er voor te zorgen dat er ook een tiende editie komt volgend jaar hebben wij, US-Style, samen met café De Bel uit Valkenswaard deze actie bedacht'', ligt John Marshall toe.

Er zijn vanaf heden slechts vijfduizend loten te koop die vijf euro per stuk kosten waarmee je kans maakt op deze unieke Harley Davidson Custum-made softail. ''Wij noemen dit 'one of a kind' en dat betekend dat er maar één van is dus voor een Harley liefhebber een prachtige motor'', zegt één van de aanwezigen.

Loten zijn te koop bij US-Style in Leende aan de Schoolstraat 2 en bij café De Bel in Valkenswaard aan de Markt 26. ''Met deze actie willen wij als organisatie zorgdragen dat de Stichting Harleydag ook in 2017 de Harleydag kan organiseren en het 10-jarig jubileum kan vieren.'' De trekking zal gedaan worden door de notaris op 27 april om 19.00 in café De Bel te Valkenswaard.

Download de gratis app van Heeze-Leende24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug
Advertentie
Advertentie