HEEZE - Sinds enkele dagen prijkt de naam Tribeca op het pand waar tot enkele weken geleden restaurant Boreas was gevestigd. Een kleine maand hebben de nieuwe eigenaars Jan en Claudia Sobecki er een heel eigen restaurant van gemaakt en heeft de binnenkant een gehele metamorfose ondergaan naar hun eigen smaak.
''Voor ons is het heel belangrijk dat het echt iets van ons is zoals we het zelf willen hebben. Het interieur hebben we flink onder handen genomen om een geheel nieuwe en eigen identiteit te creëren dat volgens ons echt gelukt is'', laat Jan Sobecki weten. Het ondernemerspaar is met recht trots op het openen van hun eigen restaurant in Heeze waarmee een droom uitkomt.
De naam ‘Tribeca’ komt van een wijk in Manhatten in New York, Triangle Below Canal, waar Jan Sobecki veel ervaring, kennis en inspiratie heeft opgedaan voor het koken. Tribeca, ook wel de ‘driehoek onder Canal Street’ genoemd. ''Nu zijn we neergestreken in Heeze, de ‘Parel van Brabant’. Hiermee is ónze driehoek tussen werk, familie en vrienden compleet.''
Dinsdag 16 augustus opent Tribeca haar deuren en heeft Heeze er een mooi restaurant bij. Tribeca zal in eerste instantie van dinsdag tot en met zaterdag geopend zijn voor het diner vanaf 18.00 uur. Reserveren kan via telefoonnummer 040-2263232.
Download de gratis app van Heeze-Leende24 en mis niets → Apple | Android