Luister
muziek
16 Maart 2017 11:55
Deel dit artikel:

Winnaars Strabrecht College op bezoek bij DAF en de Automotive Campus 

GELDROP - De afsluiting van het Brainportproject rondom de Automotive Campus Helmond en DAF Eindhoven in V1A en V1B, vormde een DAF VIP-tour voor de winnaars. Zij hadden de beste resultaten over het gehele brede project.  Annemijn Nijhof uit Helmond, Rick van Kollenburg en Rens Snoeijen uit Heeze (V1A) mochten samen met Noor Peters uit Mierlo en Morris Werner uit Geldrop (V1B) afgelopen dinsdag 7 maart een dagdeel, onder begeleiding van Maurice Klaassens, bij DAF in de keuken kijken. Zo kregen ze een indruk van wat er allemaal gebeurt in het Design - en Trainingscenter, de International Truck Service afdeling  en bezochten ze de Static show bij DAF Experience. Verder mochten ze een kijkje nemen in het Parts Distribution Center, rondom de productielijnen van DAF vrachtwagens en rondneuzen bij de IT Department.

heeze-leende24
  / Redactie
Advertentie

Het gehele project op het Strabrecht College werd mogelijk gemaakt door de enorme inzet van Jean Pierre Heijster (en meerdere medewerkers) van de Automotive Campus Helmond en Maurice Klaassens van DAF Eindhoven. Daarvoor dank! 

Het Strabrecht College is als Brainportschool sterk betrokken bij de omgeving. Veel lessen zijn gekoppeld aan bedrijven uit de eigen regio. Dit heeft een zeer motiverende werking voor de leerlingen. Ze zien bedrijven eens aan de binnenkant. Leren in Brainport regio is spelenderwijs de omgeving onderzoeken, daarin meedenken, ontwerpen en zelf ondernemen.

Henk Krijnen, docent Brainport en Techniek. 

Tekst bij foto: v.l.n.r. Morris uit Geldrop , Noor uit Mierlo en Rick uit Heeze genieten van de Vip route bij DAF Eindhoven. Leren in Brainport dus.

Download de gratis app van Heeze-Leende24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug
Advertentie
Advertentie