Luister
muziek
20 Juli 2019 11:00
Deel dit artikel:

Heezer duo op gekleurde os vanwege 30e verjaardag

STERKSEL - Nadat Joep Baars twee weken geleden door de vriendengroep op de bekende Os in Sterksel in Sterksel werd gezet, was het vorige week de beurt aan twee anderen. Waar Joep nog lekker 'in het schuim' werd gezet, waren het nu Anne Matheeuwsen en Michael Deelen die op het gekleurde beeld op het Sterkselse plein mochten plaatsnemen.

heeze-leende24
  / Redactie
Advertentie

Nadat een van de vriendinnen van Anne Matheeuwsen had gekookt is ze op de aanhanger gezet, echter ging deze aanhanger niet direct naar de os in Sterksel, maar maakte deze eerst een tussenstop bij Michael Deelen. Hij werd namelijk ook dertig jaar en is ook nog vrijgezel. Reden te meer om een duo op de os te zetten! De moeder van Michael zat in het complot door familie uit te nodigen bij Michael thuis. Michaels bijnaam is Phoxy omdat hij jarenlang mascotte is geweest bij PSV en hij voetbalt bij RKSV Heeze. Anne is ook sportief en speelt hockey bij Hockey Heeze.

Nadat Michael en Anne op de os zijn geweest, de nodige foto's waren gemaakt en vooral veel gelachen, is de vriendengroep naar café Thuys in Heeze gegaan voor een gezellig feestje. 

Download de gratis app van Heeze-Leende24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug