Luister
muziek
14 Maart 2020 12:00
Deel dit artikel:

Eigenaars Sphinx Heeze thuis overvallen

HEEZE – Het was enorm schrikken vrijdagavond de13e voor Samir en Amani Iskander en hun gezin. Thuis in hun woning aan de Ambachten in Heeze werden zij overvallen door vier mannen met een hoodie aan, maar gelukkig is er altijd iemand thuis.

heeze-leende24
  / Redactie
Advertentie

Het gezin zat rond half tien ’s avonds aan tafel toen zij aan de voordeur iets hoorden. Samir ging kijken, deed de lamp aan en stond oog in oog met één van de vier overvallers. Met alle macht probeerde hij de overvaller vast te houden tussen de deur maar hij wist te ontkomen.

Het gezin rende de straat op om te kijken waar zij heen gingen en of ze eventuele kenmerken konden traceren. Wonder boven wonder wisten zij het kenteken van de vluchtauto te onthouden. Toen zij de politie belden deed het getroffen gezin hun verhaal. Terwijl zij het kenteken doorgaven en het bizarre voorval vertelden, ging een ander team van de politie op zoek naar de daders middels het opgegeven signalement en het kenteken.

Agenten wisten het voertuig niet lang daarna te traceren op de A2 in de buurt van Culemborg. De vier verdachten, een 50-jarige man uit Nieuwegein, twee Utrechtenaren en van 25 en 36 jaar en een 38-jarige man uit Antwerpen, werden in de boeien geslagen. Zij zitten vast voor verder onderzoek.

Het gezin Iskander is enorm geschrokken. Zij gaan extra beveiligingsmaatregelen treffen. Het kenteken van de vluchtauto bleek ook nog eens gestolen te zijn. Wel vragen zij zich af of de actie gericht was en wat het motief is van de overvallers. De schrik zit er goed in maar gelukkig hebben ze het gezin niets aangedaan en is er niets gestolen. Zij willen de inwoners van de gemeente waarschuwen en alles goed op slot te doen, lampen aan te doen en verdachte situaties altijd te melden bij de politie!

Download de gratis app van Heeze-Leende24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug
Advertentie
Advertentie