LEENDE - Alweer vijf jaar geleden besloot Heleen Oerlemans (51) om haar bedrijf OerZorg op te starten. Heleen heeft inmiddels 31 jaar ervaring als verpleegkundige en heeft de zorg zien veranderen. ''In de ziekenhuizen heb ik vrijwel op alle afdelingen gewerkt daarna bewust gekozen voor de thuiszorg. Steeds meer kwam het besef dat het anders moest met meer aandacht en tijd voor de cliënt.''
Inmiddels bestaat OerZorg vijf jaar in deze setting en heeft Heleen twaalf ZZP’ers aan het werk. OER staat voor een verpleegkundig model en betekend Ondersteuning Eigen Regie. Samen met Lieke Wijnands VPzorg4U uit Heeze is Heleen gestart met het leveren van thuiszorg diensten in de gemeente Heeze- Leende- Sterksel. Zij vullen elkaar aan waar nodig, hebben een samenwerkingsrelatie en dezelfde visie op zorg.
Lieke heeft haar cliënten in Heeze en Heleen in Leende, Leenderstrijp en Sterksel. Gestart vanuit ondersteuning van onze collega’s van Valkenhof, Zuid Zorg en Buurtzorg die al langere tijd geen nieuwe cliënten konden aannemen. Deze nieuwe vorm van thuiszorg op maat bleek een zeer welkome aanvulling. Inmiddels heeft Heleen drie ochtendroutes en twee avondroutes die dagelijks gedaan worden met de grootste zorg door deskundig en vakkundig zorgpersoneel.
Zorg is geen product
Heleen en haar team zetten de cliënt voorop. Zorg is geen product maar een dienst!
''We bespreken vooraf met de client het gewenste tijdstip van zorg en zorg/hulpvraag en passen de planning hier zoveel mogelijk op aan. Vooral luisteren naar de cliënten is zeer belangrijk, zo leer je de mensen kennen, weet je wat hij of zij prettig vindt of juist niet en komen we regelmatig achter verborgen problematiek. Doorverwijzingen naar OerZorg komen vaak via de ziekenhuizen, Revalidatie Centra, wond expertise centra en huisarts. Ook zijn er Cliënten die op eigen initiatief informeren of OerZorg de benodigde zorg kan leveren. Door de schat aan ervaring en opleidingen zit er veel kennis in het team van OerZorg. Daardoor kunnen zij ook cliënten verzorgen met infusen, allerlei pompen en bijvoorbeeld complexe wondzorg.''
Verdiep je in de cliënt en drink wél dat kopje koffie met ze. OerZorg zet de cliënt altijd op de eerste plaats. We zijn er niet alleen voor de ouder wordende mensen; We richten ons op alle leeftijdscategorieën en hebben dus ook jongeren in zorg.
Zorg is er voor iedereen bij OerZorg.
Zorg nodig? Neem contact op met OerZorg aan de Kerkstraat 3b in Leende
via telefoonnummer 06-38473591 of per e-mail: oerlemansh@outlook.com Het team van
OerZorg staat voor u klaar!
Download de gratis app van Heeze-Leende24 en mis niets → Apple | Android