Luister
muziek
26 Oktober 2020 07:02
Deel dit artikel:

Nobel Novelties geopend in Leende

LEENDE - Vanaf de voorbereidingen, 3,5 jaar geleden, hadden Joost van Dijk en Dirk van de Manakker het plan al om ons mooie en statige pand een multifunctionele bestemming te geven; een restaurant en cadeauwinkel. Het plan is eigenlijk nooit in de ijskast beland, maar het was wachten tot de tijd rijp was.

De webshop www.nobel-novelties.nl werd in februari van dit jaar gelanceerd. Kijken of er animo voor was en een stukje identiteit ontwikkelen. Dat gaat natuurlijk perfect online. Tevens bood de webshop de mogelijkheid tot afhalen. Dus online bestellen en wanneer het uitkwam, kon het product opgehaald worden. Zo konden mensen uit de directe omgeving al kennis maken met Nobel Novelties.

Door de sluiting in maart ging eigenlijk alles in een stroomversnelling. Wanneer, hoe en wil je wel investeren in deze periode? En dan ga je het vanuit andermans ogen bekijken en zijn de vragen zo beantwoord. Natuurlijk ga je het doen! Je doet het niet alleen voor jezelf. Je doet het vooral voor je omgeving; je kunt weer ergens terecht voor een cadeautje of om wat sfeer in je huis te brengen of te genieten van wat 'Me-Time'. Je kunt er toch even tussenuit en je hoeft er niet ver voor te gaan.

''In mijn ogen zijn cadeautjes niet alleen om aan een ander te geven, maar vergeten wij onszelf ook met regelmaat. Met Nobel Novelties wil ik me daarom ook richten op leuke gifts voor sfeer in huis en om een glimlach op één ieders gezicht te krijgen. Waar kun je allemaal voor bij Nobel Novelties terecht? Douche- en badproducten van merken als Treatments en Bomb Cosmetics, sieraden van onder andere Bazou, interieurmerken als Housevitamin en Maison Atmosphere, heerlijke losse theeën en Chai Latte en warme Chocomelk varianten, interieurparfums van onder andere My Flame Lifestyle en Bridgewater en nog veel meer!'', aldus Dirk van de Manakker.

''We kunnen het niet anders brengen dan stay healthy, stay home and make it cozy!''

heeze-leende24
  / Thijs Verleg
Advertentie

Je kunt ze bezoeken aan Dorpstraat 42 in Leende, via de voordeur. Parkeren kan aan de achterzijde van het pand, via de oprit aan de linkerzijde van het pand. Ze zijn geopend van woensdag tot en met zondag van 12:00 tot 20:00 uur.

Download de gratis app van Heeze-Leende24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug