Luister
muziek
29 Mei 2021 07:00
Deel dit artikel:

Mooi weer! Tijd voor mooi gelakte teennagels!

HEEZE - Mooi gelakte teennagels. Wekenlang perfect gelakte teennagels. Dat wil jij toch ook?

heeze-leende24
  / Thijs Verleg
Advertentie

Cosmetische voetbehandeling
Bij Nailboutique Enjoy my Nails kunt u ook terecht voor een cosmetische voetbehandeling waarbij wij uw teennagels lakken met Artistic Colourgloss gellak. Resultaat: mooie hoogglanzende en sterke nagels waar je 6-8 weken lang elke dag van geniet.

Stralende voeten
Mooi gelakte teennagels laten jouw voeten stralen. Zeker in de zomer bij het dragen van een open schoentje, sandaaltje of slippertje. Maar ook in de winter geven mooi gelakte teennagels jou elke dag een goed gevoel.

Lang plezier
Professioneel aangebrachte Colourgloss gellak blijft op teennagels 6-8 weken perfect zitten. Op vingernagels blijft gellak 2-3 weken perfect zitten. Teennagels groeien langzamer dan vingernagels. En onze voeten zitten vaak verstopt in schoenen waardoor de gellak veel minder te verduren heeft.

Voor wie?
Voor iedere vrouw die graag lekker lang geniet van mooi gelakte teennagels. En geen zin heeft in zelf haar teennagels te lakken, afgebladderde lak, gechipte nagellak en krassen op je net gelakte nagels. Gellak op je teennagels is de ideale oplossing voor iedereen die op vakantie gaat en geen omkijken wil hebben naar nagellak die dof wordt of loslaat.

Wat kun je verwachten van de cosmetische voetbehandeling?
Als voorbereiding op het aanbrengen van de gellak, desinfecteren we de voeten. Vijlen we de teennagels in model en verzorgen we de nagelriemen. Daarna ontvetten we de nagels en brengen we een laagje basecoat aan, 2 laagjes kleurlak en als laatste een topcoat voor de perfecte en lang houdbare glans. De diverse laagjes gellak harden uit in een speciale UV led lamp. Als finishing touch masseren we de nagelriemen in met een speciale nagelriemolie en uw voeten met een speciale luxere lotion. Daarna bent u helemaal ready to go! Natuurlijk geniet u tijdens de behandeling van een heerlijk kopje Nespresso koffie met een huisgemaakte chocolade lekkernij.

Kleuren gellak
Kies uit 1 van de ruim 270 kleuren fullcolor gellak (één kleur) of ga voor een mooie natural look met French Manicure (met een wit randje).

Goed om te weten

  • Een behandeling met gellak is niet schadelijk voor de nagels.
  • Gellak biedt een beschermende en verstevigende laag voor je teennagels. De nagels groeien gewoon door.
  • Professioneel aangebrachte gellak is een ware uitvinding! Met gellak zien je nagels er wekenlang netjes en verzorgd uit.
  • Als je eenmaal bekend bent met de voordelen van gellak op je nagels, wil je niets anders meer!
  • Laat de gellak na 6-8 weken bijwerken of verwijderen in de nagelsalon.
  • Wij zijn geen medische pedicure. Onze cosmetische voetbehandeling is geen vervanging voor een (medische) pedicure behandeling.
  • Heeft u verkleuringen in uw nagels? Dan kunnen wij u helaas niet helpen, maar verwijzen wij u graag door naar een medisch pedicure waar wij mee samen werken.
  • Een cosmetische voetbehandeling is al mogelijk vanaf €32,50.

Afspraak maken?
Bel of app naar (06) 212 313 56.
Graag tot ziens bij
Nailboutique Enjoy My Nails
Wendy Verharen
Schoolstraat 96 | Heeze
(06) 212 313 56
Website | www.enjoymynails.nl
Facebook | www.facebook.com/enjoymynails
Instagram | www.instagram.com/enjoymynails

Download de gratis app van Heeze-Leende24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug
Advertentie
Advertentie