Luister
Live
12 oktober 2021 - 13:00
Deel dit artikel:

Vacature Persoonlijk begeleider kleinschalige woonvoorziening 24 uur per week

LEENDE - Voor onze kleinschalige woonvorm in Leende (locatie ‘t Brouwershuis) zoeken wij een nieuwe collega. Wij zijn een woonvorm waar mensen met en zonder een verstandelijke en/of psychosociale beperking samen wonen en werken. Nu wil je natuurlijk weten wat we zoeken en zeker ook wat we te bieden hebben! 

heeze-leende24 / Thijs Verleg

Voor ons team zijn we op zoek naar een collega met een opleiding in de zorg of hulpverlening MBO niveau 4 of HBO. We werken met onregelmatige diensten (met zoveel mogelijk regelmaat, klinkt dubbel maar is toch zo). Onze huisgenoten noemen de begeleiders “meekijkers” en dat is ook wat we zoeken. Iemand die het leuk vindt om mensen te ondersteunen en een zo zelfstandig en volwaardig mogelijk leven te leiden. We doen veel samen, hebben een leuke groep mensen van verschillende leeftijden en met verschillende mogelijkheden. Het team is klein en heeft de mogelijkheid om snel te schakelen en zelf beslissingen te nemen. We vragen dan ook een flexibele en enthousiaste houding. We bieden je een fijne werkplek waar je zelf veel invloed op kan uitoefenen samen met de huisgenoten. Jouw sterke kanten willen we samen met je verder ontwikkelen. Denk jij dat je past binnen ons team? Mail dan je reactie en cv voor 31-10-21 naar aukje@stichtingdeschakel.nl.  

Download de gratis app van Heeze-Leende24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:

Reageren

Ga terug