HEEZE-LEENDE - Natuurgrenspark De Groote Heide zoekt vrijwilligers voor unieke natuur theatervoorstelling Kudde Heb je zin om te helpen bij de realisatie van een unieke natuur theaterproductie? Deze zomer zorgen Natuurgrenspark De Grooteheide, Staatsbosbeheer en Stichting Schaapskudde De Groote Heide ervoor dat deze prachtige voorstelling te zien is in De Groote Heide, nabij de Achelse Kluis: een unieke natuur theatervoorstelling met de schapen die op de heide grazen. Informatie over de voorstelling vind je op: www.kudde.org.
Wie zoeken we?
De theatermakers van Kudde zoeken nog helpende handen voor, tijdens en na de voorstellingen. Je verricht lichte hand- en spandiensten, waaronder het publiek ontvangen. Je helpt de mensen van productie om spullen op de juiste plek te zetten en weer op te halen. Je ondersteunt de technici met het plaatsen en bewaken van beamers. En na afloop van de voorstelling help je om samen met de anderen alles op te ruimen. In een toffe sfeer… Als vrijwilliger mag je gratis naar de generale repetitie op 30 augustus. Helpende handen krijgen ook avondeten tijdens hun dienst.
Wanneer?
Hieronder vind je de data van de voorstellingen waarvoor we nog mensen kunnen gebruiken. We zoeken jou als je aanwezig kan zijn op de vrijwilligersbriefing:
- 29 augustus, van 19.30 tot 20.30 u. en (bij voorkeur) twee avonden kunt komen helpen
- 30 augustus van 17.30 - 23.00 uur
- 31 augustus van 17.30 - 23.00 uur
- 2 september van 17.30 - 23.00 uur
- 3 september van 17.30 - 23.00 uur
- 4 september van 17.30 - 23.00 uur
- 9 september van 17.30 - 23.00 uur
- 10 september van 17.30 - 23.00 uur
- 11 september van 17.30 - 23.00 uur
Aanmelden kan op info@degrooteheide.eu
Download de gratis app van Heeze-Leende24 en mis niets → Apple | Android