Luister
Live
10 augustus 2022 - 12:00
Deel dit artikel:

Afvaldump op Ekelpad in Heeze

HEEZE - Onlangs is er een afvaldump geconstateerd op het Ekelpad in Heeze. Een voorbijganger trof daar een grote kast aan die midden op het zandpad was gedumpt. ''Onbegrijpelijk, wees een beetje zuinig op onze mooie omgeving.'' De kast was vermoedelijk overbodig in een huishouden waarna deze bewust is gedumpt. 

heeze-leende24
  / Thijs Verleg

Afval hoort niet in het openbaar gebied
Zoals in alle gemeenten heeft ook de gemeente Heeze-Leende voldoende afvoermogelijkheden voor afval. Ieder adres heeft een grijze bak die regelmatig leeg gemaakt wordt. Mocht deze capaciteit onvoldoende zijn is er de milieustraat waarvan gebruik gemaakt kan worden met de gemeentepas. Het is niet de bedoeling dat men afval dumpt op straat of in de natuur. Ruim zelf uw rotzooi op en gebruik daarvoor de bekende afvoerstromen binnen onze gemeente. Een beter en schoner milieu begint bij jezelf! De opruimkosten komen vooralsnog voor rekening van de belastingbetaler, ofwel, de inwoners van onze gemeente.

Download de gratis app van Heeze-Leende24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:

Reageren

Ga terug