HEEZE - Vanaf oktober is er iedere laatste zondag van de maand voortaan Muziekcafé Thuys bij café Thuys in Heeze en dat betekent live muziek! Op zondag 30 oktober, het eerste muziekcafé, is er livemuziek van Heezer bodem en zal optreden voor iedereen: de Binnenband. De entree is gratis!
Het zevenkoppige gezelschap brengt muziek uit langvervolgen tijden ten gehore. Het repertoire laat zich kenmerken door authentieke country, folk en blues in een modern jasje. Tijdens deze gezellige muzikale middag zullen bekende hits van Creedence Clearwater Revival, Ray Charles en Guy Davis zeker niet ontbreken.
Vanwaar de bandnaam vraag jij je misschien af? Heel simpel! Spelen ze binnen dan is het de Binnenband en als ze buiten spelen… je raadt het al! De band bestaat uit Roland Faes (mondharmonica), Ron van den Beuken (basgitaar), Joep Feiter (gitaar), Peter Tindemans (gitaar / mandoline), Ad de Brouwer (drums), Jan-Willem Verhoeven (keyboard) en Nandy Welling (zang).
Kortom voor ieder wat wils, komt het zien. Vanaf 14.00 uur is de dansvloer geopend!
Voor meer informatie over de Binnenband kijk je op de website van de Heezer band.
De laatste zondag van de maand is er voortaan dus livemuziek bij café Thuys. Voor november is er ook al een band vastgelegd. Op 27 november zal Mac Taple uit Eindhoven komen optreden. Ook dit muziekcafé begint om 14.00 uur en net als bij alle muziekcafees is de entree gratis!
Speel jij in een leuke band en willen jullie optreden tijdens een muziekcafé bij Thuys in Heeze, neem dan contact op met Johan van Bree op telefoonnummer 06-22925041 en wie weet treden jullie dan wel op tijdens het volgende Muziekcafé Thuys.
Download de gratis app van Heeze-Leende24 en mis niets → Apple | Android