HEEZE - Zondagmiddag 3 maart werd het gloednieuwe kunstgrasveld van Hockey Heeze officieel geopend door wethouder Groenewoud. Een week later dan de planning was want de levering van ballenvangers en vangnetten liet nog even op zich wachten.
Vorige week was het al beregezellig op de velden bij de Heezer hockeyclub met hockeyclinics. Afgelopen weekend was het wederom een feeststemming. Een ballonnenboog in de clubkleuren, prachtig lenteweer en vrolijke sporters en belangstellenden. Meer heb je niet nodig boor een feestje.
Dames 1 en Jong Dames 1 speelden een thuiswedstrijd en voor aanvang van deze wedstrijden dus de officiële opening door wethouder Groenewoud in aanwezigheid van de onlangs opgestapte wethouder Jan de Bruijn. Met de komst van het tweede kunstgrasveld gaat een langgekoesterde wens van de club in vervulling. Met deze upgrade van de faciliteiten kan de club haar ambities verder verwezenlijken.
Download de gratis app van Heeze-Leende24 en mis niets → Apple | Android