Luister
muziek
2 april 2024 - 08:30
Deel dit artikel:

Introductierit georganiseerd door TC Heeze op 20 april

HEEZE - Op zaterdag 20 april nodigt TC Heeze enthousiaste fietsers uit voor een speciale introductierit. Als jij interesse hebt om deel te nemen aan onze wekelijkse fietstochten, is dit jouw kans om kennis te maken met onze club en onze activiteiten.

heeze-leende24
  / Thijs Verleg
Advertentie

Tijdens deze introductierit, begeleid door ervaren leden van onze club, fiets je een route van 40 kilometer door prachtige omgevingen. Onderweg geven we uitgebreide informatie over onze club, de verschillende groepen met hun snelheden en alles wat je wilt weten over onze fietstochten. Halverwege maken we een welverdiende stop voor een kopje koffie of thee.

We vertrekken om 9.30 uur vanaf het Gemeentehuisplein in Heeze. Zorg ervoor dat je racefiets in goede staat verkeert en vergeet niet om een helm te dragen, want veiligheid staat bij ons voorop.

Ben je geïnteresseerd om deel te nemen aan deze introductierit? Meld je dan aan door een e-mail te sturen naar info@tcheeze.nl of via de website van de NTFU.

Download de gratis app van Heeze-Leende24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
AdvertentieGa terug