Luister
muziek
22 Maart 2025 12:00
Deel dit artikel:

Maak kennis met 7x7 voetbal bij DOSL op vrijdag 28 maart

LEENDE - Voetbalkriebels, maar gestopt door tijdgebrek of leeftijd? Dan is 7x7 voetbal misschien iets voor jou! Op vrijdag 28 maart organiseren de 7x7-teams van DOSL een toernooitje op sportpark De Grote Speel in Leende. Iedereen is welkom om een kijkje te komen nemen en de sfeer te proeven.

7x7 voetbal is een recreatieve vorm van voetbal waarbij gezelligheid en samen zijn vooropstaan. Er wordt één keer per twee weken op vrijdagavond gespeeld en elke speelronde bestaat uit vier wedstrijdjes van 15 minuten. Het is een ideale manier om het voetbalplezier weer op te pakken, zonder de intensiteit van een reguliere competitie.

Het 7x7 voetbal is er voor dames 30+, heren 18+, heren 35+ en heren 45+. Of je nu een oud-speler bent of gewoon zin hebt om weer lekker een balletje te trappen, kom vrijdag 28 maart langs en ervaar zelf hoe leuk en laagdrempelig deze voetbalvorm is.

Na de wedstrijden is er volop gelegenheid om na te praten in de kantine met een hapje en een drankje.

Download de gratis app van Heeze-Leende24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug